Transfernieuws 2021-2022

09 maart 2021 FC Rosselaar Hulsen

Het laatste nieuws over onze transfers in en uit.

Inkomende transfers

Omwille van het coronavirus is onze competitie na een hele korte periode weer afgebroken. Maar achter de schermen hebben we niet stilgezeten om een vernieuwing door te voeren aan onze ploeg. Met het oog op het bouwen van een sterke kern voor zowel 1e ploeg als reserven zijn er een aantal gesprekken geweest met spelers. Hierbij kunnen we meedelen dat volgende spelers volgend seizoen voor FC Rosselaar Hulsen zullen spelen:

  • Van Baelen Robbe (KFC Ezaart Sport)
  • Ooms Kristofe (KFC Ezaart Sport)
  • Wolo Leo (U21 KFC Arendonk)
  • Mallants Lander (KFC Wezel B)
  • Vos Siemen (KFC Mol)
  • Jeroen Bogaerts (Berg en Dal)

Wij heten deze jongens van harte welkom in onze ploeg en we zijn er van overtuigd dat we samen met hen in de kern weer een stap in de juiste richting zetten.

 

Uitgaande transfers

Ook dit jaar zijn er jongens die ons verlaten en voor andere oorden kiezen. Wij willen hierbij graag volgende spelers bedanken voor hun bewezen diensten en wensen hen dan ook heel veel succes bij hun nieuwe ploeg.

  • Dierckx Jasper (Kon. Verbr. Balen)
  • Van Broekhoven Joran (Kon. Verbr. Balen)

 

Blijvende spelers

Zoals je kan zien zijn er dit jaar niet veel vertrekkende spelers en dat is positief. Wij zijn enorm blij dat iedereen zich wil blijven inzetten voor de club en gemotiveerd zijn om er volgend seizoen een topjaar van te maken. Hierbij hartelijk dank aan de spelers die blijven bij de club.

 

 

Recent nieuws